Gastronomia

Poznaj zalety cateringów dietetycznych

Poznaj zalety cateringów dietetycznych

Catering dietetyczny zwany inaczej dietą pudełkową cieszy się ogromną popularnością ostatnimi czasy. Polacy masowo zamawiają dietę pudełkową, na którą jest wielka moda. Dieta pudełkowa jest zalecana dla każdego kto chce zmienić swoje nawyki żywieniowe.

O diecie pudełkowej

Dieta pudełkowa jest konsultowana z dietetykiem i według zapotrzebowań danej osoby jest wyznaczana na jaki czas chcemy z niej korzystać. Klient wybiera oczywiście z góry opłacony pakiet tygodniowy czy miesięczny, a kurier codziennie rano dowozi nam ją specjalne zapakowane posiłki przygotowane na cały dzień. Diet jest sporo do wyboru a klienci mogą wybrać m.in. takie diety jak:

  • dieta dla osób, które się odchudzają,
  • dla osób, które są na diecie eliminacyjnej,
  • dla sportowców,
  • dla kobiet w ciąży.

Przykładowe jadłospisy oferowane przez cateringi dietetyczne możesz sprawdzić na stronie https://prodieta.pl/.

Zalety cateringu dietetycznego?

Jedną z największych zalet diety pudełkowej z dowozem do domu  jest to, ze nie musimy posiłków przygotowywać sami, no i nie musimy sami codziennie robić zakupów. Wygodą jest to, że rano wstajesz, a kurier codziennie puka do twych drzwi, aby dostarczyć ci posiłki na cały dzień. Oszczędzasz czas na robienie zakupów i tym samym oszczędzasz czas na przygotowywanie posiłków. Kolejną zaletą diety cateringowe jest to, że mamy odpowiednio dopasowane kaloryczność do twoich wymogów, które masz ustalone przez dietetyka. Ponadto kolejną zaletą jest to jak nie potrafimy gotować, a dieta pudełkowa zrobi wszystko za ciebie pysznie i smacznie.

Kiedy warto skorzystać z cateringu dietetycznego z dowozem do domu?

  1. Gdy nie masz czasu na gotowanie.
  2. Gdy nie umiesz gotować,
  3. Gdy szkoda ci czasu na gotowanie.
  4. Gdy dieta jest ważna dla twojego zdrowia,
  5. Gdy chcesz schudnąć.

Catering zazwyczaj płacimy na tydzień lub miesiąc, gdzie za 1 dzień wynosi około 60 złotych. Dieta pudełkowa jest zdrowa i przede wszystkim nie tracimy czasu na gotowanie, a kurier przywiezie nam posiłki na cały dzień. Jest świetną alternatywą dla osób zapracowanych, gdzie zawsze mamy przygotowane posiłki i możemy je zabrać nawet do pracy.