Gastronomia

Niezbędne urządzenia dla firmy cateringowej

Niezbędne urządzenia dla firmy cateringowej

Kostkarka

Są to maszyny przeznaczone do krojenia w kostkę mięsa lub warzyw, pozwalają na uzyskanie równych cięć z bardzo dużą prędkością i bez wypadków. To urządzenie podnosi poziom produkcji, daje precyzyjne rezultaty i może być również używane do tarcia sera lub warzyw.

Frytkownica

Frytkownice przemysłowe zapewniają doskonałe smażenie w oleju bez nadmiaru tłuszczu. Dzięki kontrolowanej temperaturze można produkować duże ilości smażonych potraw w krótkim czasie i dostosować je do procesu przygotowania.

Doskonała technika wtłaczania przypraw do mięs

Piekarnik

Profesjonalne piece do przemysłowego przetwarzania żywności gwarantują optymalny transfer ciepła, a tym samym zapewniają możliwość przygotowania dużych ilości żywności w krótkim czasie i z zachowaniem cech, które chcesz zastosować do każdego przygotowania.Mogą one być zasilane gazem ziemnym lub propanem i obejmują różne konfiguracje przemysłowe w celu poprawy efektywności energetycznej.

Kiedy usługa gastronomiczna jest oferowana we właściwy sposób, może zmienić kolację w wielki sukces i otrzymać pochwały i uznanie dla całej usługi cateringowej. Specjalizowanie się w konkretnej niszy, forsowanie strategii marketingowych i posiadanie systemu organizacyjnego na również pomoże w uczynieniu Twojej firmy rentowną.

Optymalizacja usług i zapasów przy użyciu wysokiej jakości sprzętu przemysłowego będzie ostatnim krokiem w ustalaniu standardów jakości, higieny i smaku w Twojej firmie.

Jeden komentarz

Dodaj komentarz